Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Bożego Narodzenia.
Odpoczynku po trudach 2020 roku i nadziei oraz optymizmu na przyszły
Nowy Rok.
Wkrótce znów się spotkamy!

Wesołych Świąt
fb post WKR2020 ok9
Zapraszamy wszystkich zawodowych kucharzy związanych z Wielkopolską do udziału w VII edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku. Konkurs im. Rafała Jelewskiego.

Celem konkursu jest odkrywanie, poznawanie i zaprezentowanie kulinarnych tradycji Wielkopolski we współczesnej aranżacji, zgodnie z obowiązującymi światowymi trendami.
Termin nadsyłania zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. upływa 08 maja 2020.
Z przyjemnością informujemy, że Partner naszego konkursu - wypożyczalnia Gastro Magic Service uruchomiła kolejny oddział - tym razem w Poznaniu!
Po Gdańsku i Katowicach to już trzecia filia warszawskiej wypożyczalni dedykowana do obsługi zachodniej części Polski.
Zapraszamy do kontaktu !

michał23kppW piątek, 07 czerwca w malowniczo położonym majątku Ostoja Chobienice, odbyła się VI edycja Wielkopolskiego Kucharza Roku, konkurs im. Rafała Jelewskiego. 

 Do walki o najwyższe podium, Puchar Prezydenta Miasta oraz nominację do Kulinarnego Pucharu Polski 2019 stanęło 12 uczestników.

Zadaniem konkursowym było przygotowanie dania głównego, w którym składnikami obowiązkowymi były: królik, cebula oraz gorczyca.

Przedstawiamy listę zawodników VI edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku, który odbędzie się 7 czerwca br.

Serdecznie zapraszamy na XII Mistrzostwa Polski w Carvingu, które odbędą się 07 czerwca w Ostoi Chobienice, w ramach konkursu kulinarnego Wielkopolski Kucharz Roku im. Rafała Jelewskiego.

Zapraszamy wszystkich zawodowych kucharzy związanych z Wielkopolską do udziału w VI edycji konkursu Wielkopolski Kucharz Roku.

Nasz ubiegłoroczny laureat Marcin Borowczyk odebrał swoją zasłużoną, słodką nagrodę - szkolenie w New Academy of Skills Inspiration / Nowej Akademii Umiejętności Inspiracji w Inowrocławiu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że restauracja Rządcówka w Ostoi Chobienice otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Hermesów Kulinarnych Poradnika Restauratora 2019 przyznawanych dla najwybitniejszych postaci świata gastronomii, w kategorii restauracja z tradycją.

Zaczarowany Magazyn Pełen Magii w Sercach i Iluzji na talerzach zaprasza 9 lutego 2019 sobota godz. 18:00 na karnawałową kolację charytatywną na rzecz podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku.