LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW DO KONKURSU WIELKOPOLSKI KUCHARZ ROKU 2022

Z nadesłanych zgłoszeń do Konkursu im. Rafała Jelewskiego Wielkopolski Kucharz Roku komisja selekcyjna składająca się z członków Kapituły Konkursu oraz jednego niezależnego członka wyłoniła zawodników, którzy w dniu 8 czerwca br. będą rywalizowali o tytuł Wielkopolski Kucharz Roku 2022 i nominację do XX edycji Kulinarnego Pucharu Polski.

Do Konkursu zakwalifikowali się:

1. Dominik Świątecki, City Park Hotel&Residence Restauracja Cucina, Poznań
2. Jakub Żymelski, Hotel & Restauracja Antonińska, Leszno
3. Przemysław Szwak, Restauracja RETRO, Oborniki Śląskie
4. Paweł Kubera, Restauracja Podanie, Poznań
5. Bartosz Zajdel, Restauracja Loft, Gostyń
6. Adam Lelewer, Ostoja Chobienice

zawodnicy2022
Kapituła Konkursu serdecznie dziękuje wszystkim kucharzom z Wielkopolski za chęć wzięcia udziału w konkursie, za poświęcony czas na przygotowanie dań konkursowych oraz przesłane zgłoszenia. Wszystkim zakwalifikowanym życzymy powodzenia i wytrwałości w ostatnim miesiącu treningów i do zobaczenia 8 czerwca w Ostoi Chobienice.

Zawodników, którzy nie zakwalifikowali się do udziału w tegorocznej edycji konkursu zapraszamy serdecznie na wydarzenie w charakterze gości - obserwatorów i liczymy na to, że po roku treningów znów spróbują swoich sił w tej rywalizacji.

Wszystkich sympatyków Konkursu im. Rafała Jelewskiego oraz dobrej kuchni zapraszamy do Ostoi Chobienice 8 czerwca 2022 roku (środa). Wstęp wolny, a na miejscu gwarantujemy moc przepysznych niespodzianek i nie tylko.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Kapituła Konkursu
Joanna Ochniak
Barbara Surma
Dominik Brodziak
Tomasz Purol