Robuchon

 

Rezerwuj unikalne kolacje podczas Festiwalu #NowyFineDining!

Zastanawiasz się jak założyć własny biznes, jak awansować na wymarzone, kierownicze stanowiska lub jak kształtować wizerunek marki osobistej? W ramach rozpoczynającego się Fine Dining Week #NowyFineDining, organizatorzy Festiwalu we współpracy z HerImpact.co - nr 1 platformą wspierającą kobiety na rynku pracy w Polsce organizują cykl unikalnych spotkań “Rozmowy przy stole Her Impact x Fine Dining Week” z przedstawicielami i Ekspertami Restaurant Club oraz Her Impact. Kolacje będą się odbywać w dwa nadchodzące czwartki od 25 listopada do 2 grudnia w stołecznej restauracji Klonn. Rezerwacje trwają na stronie www.FineDiningWeek.pl. Polecamy się spieszyć, liczba miejsc ograniczona!

Po sukcesie unikalnych kolacji “Rozmowy przy stole HER Impact x Restaurant Week”, organizatorzy - Restaurant Club oraz HER Impact - wracają z kolejnym cyklem wyjątkowych spotkań “Rozmowy przy stole HER Impact x Fine Dining Week”. Warsztaty będą się odbywać w ramach trwającego Fine Dining Week #NowyFineDining (17.11 - 5.12) w kolejne czwartki w warszawskiej restauracji Klonn (Jazdów 1B). Jeśli chcesz więc poznać praktyczne wskazówki dotyczące prowadzenia biznesu, porozmawiać z Ekspertami, a przy tym skosztować najwyższej próby sztuki kulinarnej, wejdź na www.FineDiningWeek.pl/ i dokonaj rezerwacji. Podczas kolacji z biznesowym zacięciem Goście będą mogli spróbować unikalnego 5-daniowego menu #SpozaKarty przygotowanego specjalnie na tą okazję przez najwybitniejszych Szefów Kuchni.

Pierwsze spotkanie z cyklu “Rozmów przy stole” odbędzie się już w najbliższy czwartek (25.11), a poprowadzi je Justyna Komorek, ekspert ds. PR-u, założycielka butikowej agencji kreatywnej Pani od PR-u odpowiadająca obecnie za strategię marek alkoholowych Palikota oraz Maciek Żakowski, Co-founder Restaurant Week Polska. Podczas kolacji Goście dowiedzą się, jak budować silną pozycję eksperta i jak kształtować wizerunek marki osobistej.

Podczas kolejnego spotkania (2.12) Goście porozmawiają o tym, jak tworzyć dobry kobiecy magazyn, jak wspierać się w trudnych czasach i co nam dziś może przynieść chwilę relaksu. Warsztaty poprowadzą Katarzyna Dąbrowska, redaktor magazynu “Glamour” oraz Ewa Pawella, Marketing Director Restaurant Club.

Kolacje będą odbywać się od 25 listopada do 2 grudnia o godz. 18.30 w cenie 149 zł (z Visa 30 zł rabatu). 10 zł z każdego zakupionego biletu zostanie przekazane na cele charytatywne.

Rezerwacji na wydarzenie można dokonać na stronie www.FineDiningWeek.pl/

Nie czekaj! Rezerwuj unikalne kolacje z ekspertami i przedstawicielami Her Impact oraz Restaurant Club!