Wyzwanie dla cukierników, dekoratorów, kucharzy ale też domowych cukierników-hobbystów! Wejdź na stronę www.exposweet.pl/konkursy i zgłoś się do udziału w jednym z konkursów organizowanych przez Expo Sweet w przyszłym roku.

 
Czekają wspaniałe nagrody i wyjątkowa przygoda, jaką jest start na największych targach cukierniczo lodziarskich w Polsce.
 
Mistrzostwa Polski w Dekoracji Tortu 2022
Już są przyjmowane zgłoszenia do Mistrzostw Polski w Dekoracji Tortu. Zwycięzca otrzyma 20.000 zł i nominację do startu w Mistrzostwach Świata w Mediolanie. Są jeszcze wolne miejsca.
 
Regulamin i formularz zgłoszeń
 
Mistrzostwa Polski w Przygotowaniu Deseru Expo Sweet 2022
 
Podobnie jak w poprzedniej edycji Mistrzostw w konkursie weźmie udział 6 drużyn. Mistrzostwa odbędą się podczas czternastej edycji Expo Sweet – największych targów branży cukierniczej i lodziarskiej  10.000 zł  czeka na odważnych.
 
Regulamin i formularz zgłoszeń
 
Konkurs Dekoracji Cukierniczych 2022
Po raz kolejny na naszych targach odbędzie się największa w Polsce Wystawa Dekoracji Cukierniczych. Pula nagród to ponad 50.000 tys., a może być nawet więcej, bo nagrody są przyznawane za osiągnięcie określonego pułapu punktowego. Jest więc o co walczyć.
 
Podobnie jak w poprzednich edycjach Konkursu udział może wziąć każdy miłośnik słodkiego, a prace będzie można oglądać przez wszystkie dni targowe w specjalnej strefie.
 
Prace można zgłaszać w 6 różnych kategoriach. Szczegóły znajdziecie w REGULAMINIE.