Zaczarowany Magazyn Pełen Magii w Sercach i Iluzji na talerzach zaprasza 9 lutego 2019 sobota godz. 18:00 na karnawałową kolację charytatywną na rzecz podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku.

 MENU

ZACZAROWANA ATMOSFERA / ILUZJONISTA JOSYN
ZACZAROWANA KUCHNIA / JAKUB IGNYŚ I TOMASZ PUROL
ZACZAROWANE SERCA / KASIA BUJAKIEWICZ z DRUŻYNĄ SZPIKU

CENA 150 zł/os

znk2Wykorzystujmy każdą możliwość by czynić DOBRO! Dlatego dajmy się zaczarować i ponieść karnawałowemu szaleństwu uczestnicząc w Magicznej Biesiadzie na rzecz podopiecznych Fundacji Drużyna Szpiku!!!

Nasze zaproszenie jest cegiełką, ale jednocześnie wstępem do niezapomnianych przeżyć, doznań i nowych odkryć kulinarnych, o które zadbają Mistrzowie Kulinarnej Sztuki Iluzji – Jakub Ignyś i Tomasz Purol.

To również niezapomniana i pełna magii atmosfera, o którą zadba cała załoga Magazynu oraz najprawdziwszy Czarodziej/ Iluzjonista Josyn.
W ten magiczny wieczór w restauracji Magazyn udowodnimy, że dobrą zabawą możemy czynić DOBRO. Niezastąpiona Kasia Bujakiewicz i Iluzjonista Josyn postarają się Państwa zaczarować i znaleźć klucz do Państwa serc i portfeli, zachęcając do udziału w licytacji i loterii cegiełkowej.

ZAPROSZENIE/CEGIEŁKA W CENIE 150 ZŁ/OS*

Liczba miejsc ograniczona nie dajcie się więc długo czarować!

Czekamy właśnie na Was!!!

DOROTA RACZKIEWICZ, JOANNA OCHNIAK

JAKUB IGNYŚ, ŁUKASZ ŚWIRSKI z „MAGAZYNEM” pełnym magii

*w cenie zaproszenia: karnawałowa maska, magiczna kolacja w stylu biesiady, powitalny drink + 2 kieliszki wina na osobę, pokaz iluzjonisty.